Wykład o fotografii spirytualistycznej, gusłach, wróżbach i czarach + oprowadzanie

03.11.2022
Zapraszamy na wykład Marty Kudelskiej z Instytutu Kultury UJ o fotografii spirytualistycznej, gusłach, wróżbach i czarach, który odbędzie się 5 listopada o godzinie 15 w Muzeum Fotografii przy ulicy Józefitów 16.
Ballady i romanse – nowe odczytania, nowe refleksje

25.10.2022
Zapraszamy do Krakowskiego Forum Kultury na cykl wydarzeń organizowany w siedzibie instytucji!
Debata „Siła inicjatyw oddolnych w Krakowie"

21.10.2022
Zapraszamy na debatę „Siła inicjatyw oddolnych w Krakowie”, która odbędzie się 27.10.2022 o godzinie 18.00 w PURO Hotel przy ulicy Halickiej 14A w Krakowie. Jej organizatorem jest Contemporary Lynx i PURO Hotel a jedną z uczestniczek debaty jest Marta Kudelska z Instytutu Kultury UJ.
Humanistic Management Network na UJ

17.10.2022
W dniach 24-28 października będziemy mieli przyjemność gościć na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego członków platformy badawczej Humanistic Management Network, pochodzących z Kolumbii, Indii, RPA, Szwajcarii i Nigerii. Zapraszamy na spotkania!
Propozycja Strategii Klimatycznej UJ wręczona Jego Magnificencji Rektorowi UJ

08.10.2022
3 października odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Jacka Popiela z Radą Klimatyczną UJ, podczas którego przekazany został mu przygotowywany od kilku miesięcy przez to gremium projekt „Strategii klimatyczno-ekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku”. Prace nad strategią klimatyczną UJ koordynował m.in. dr Michał Pałasz z Instytutu Kultury UJ.