Dr Anna Pluszyńska z wyróżnieniem za wysoką jakość dydaktyki.

13.02.2023
Działalność dydaktyczna dr Anny Pluszyńskiej została nagrodzona wyróżnieniem Centrum Jakości Kształcenia UJ za zajęcia w roku akademickim 2021/2022. Gratulujemy!
Diversity in Management

18.01.2023
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Humanistic Management Network, zatytułowane „Diversity in Management”! Odbędzie się ono 19 stycznia 2023 r. o 14 w formie zdalnej.
Sezon na czarownice [podcast]

21.12.2022
Zachęcamy do wysłuchania rozmowy Katarzyny Oczkowskiej z Martą Kudelską z Instytutu Kultury UJ o obecności we współczesnej sztuce figury czarownicy, zatytułowanej "Sezon na czarownice".
Obecność lęku - konferencja naukowa Katedry Badań Filozoficznych nad Kulturą

24.11.2022
Zapraszamy do uczestniczenia w obradach w dniach 24-25.11.2022 w sali 2.226 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Prezentujemy szczegółowy program.
Sztuka/przetrwania. Dlaczego aktywiści klimatyczni atakują dzieła sztuki?

18.11.2022
Klimat, żywność, sprawiedliwość, sztuka. Międzyuczelniana debata ekspercka oraz pokaz filmu „Nature is my homeland”. Spotkanie organizuje dr Michał Pałasz z Instytutu Kultury UJ