Konsultacje "Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030"

08.05.2023
W dniu 8 maja rozpoczynają się ogólnouczelniane konsultacje „Strategii klimatyczno-ekologicznej UJ 2030”, dokumentu mającego na celu wyznaczenie kierunków rozwoju Uczelni w zakresie ograniczania szkodliwego działania na klimat i przyrodę.
The How and Why of Academic Book Publishing

26.04.2023
Dlaczego publikowanie książek naukowych jest ważne, jak przebiega proces publikacji i dlaczego lepiej napisać książkę niż artykuł. O tym wszystkim opowie Alec Selwyn, edytor Scholarly Business i serii książek Humanistic in Business w Palgrave Macmillan (UK).
Environmental Impact of Media Productions: good practice examples in film production.

21.04.2023
Chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasze drugie wydarzenie z serii Environmental Impact of Media Productions, zorganizowane przez konsorcjum projektu GEM (Green Education in Media). Tematem tego wydarzenia będą dobre praktyki w produkcji filmowej.
Instytut Kultury partnerem w projekcie GEM: Green Education in Media

Targi Pracy 13-15.03.23

27.02.2023
Zapraszamy do udziału w nadchodzących wiosennych Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 marca 2023!