Warsztaty z redakcją czasopisma "Zarządzanie w Kulturze" podczas Festiwalu Rozproszonego Between!

09.05.2024
Zapraszamy na spotkanie, gdzie gośćmi będą dr Marcin Laberschek i dr Marta Kudelska z Instytutu Kultury UJ!
Bezpłatne webinarium z zakresu statystyki kultury

09.05.2024
Urząd Statystyczny w Krakowie zaprasza: Jak szukać informacji o kulturze w bazach danych? (16 maja); Czy kulturę da się zmierzyć? (17 maja).
Kampus UJ: Stwórz swój Ogród Społeczny!

11.04.2024
Serdecznie zapraszamy na warsztaty - konsultacje społeczne dotyczące powstającego Ogródka Społecznego Kampus UJ: W jego tworzenie od początku zaangażowane i zaangażowani są studentki i studenci Instytutu Kultury UJ.
Wystawa "Sensation Seeking"

08.04.2024
Zapraszamy na wernisaż wystawy "Sensation Seeking". Wydarzenie organizowane w ramach Cracow Art Week KRAKERS 24 *sekcja laboratorium*. Kuratorka wystawy to dr Marta Kudelska z Instytutu Kultury UJ.
Debata klimatyczna z udziałem osób kandydujących na stanowisko Rektora UJ

02.04.2024
Rada Klimatyczna UJ zaprasza na spotkanie poświęcone działaniom na UJ w kontekście kryzysu klimatycznego i ekologicznego. W debacie wezmą udział osoby kandydujące na stanowisko Rektora UJ. Piątek, 12 kwietnia 2024, 15-16:30, aula 6.01 Instytutu Psychologii UJ, ul. Ingardena 6. Debatę współorganizuje dr Michał Pałasz z Instytutu Kultury UJ.