Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Events

Web Content Display Web Content Display

Trzecia debata z cyklu "Z KULTURĄ O KULTURZE - KULTURA POD ŚCIANĄ"

12.11.2013
Instytut Kultury UJ i Fundacja dla Modrzejewskiej wspólnie z Dziennikiem Polskim zapraszają wszystkich zainteresowanych problemami zarządzania kulturą, w szczególności funkcjonowaniem instytucji kultury na debatę

Nabór do kolejnej edycji projektów ERANET-MUNDUS i ERANET PLUS

12.11.2013
Ruszył nabór do kolejnej edycji projektów ERANET-MUNDUS i ERANET PLUS, w których Instytut Kultury jest Partnerem, na wyjazdy do uczelni partnerskich w Rosji.

BIZNES MUZYCZNY – cykl 4 paneli dyskusyjnych poświęconych tematyce zarządzania w biznesie muzycznym

08.11.2013
Instytut Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Krakowską Sceną Muzyczną zapraszają na „BIZNES MUZYCZNY" – czyli cykl 4 paneli dyskusyjnych poświęconych tematyce zarządzania w biznesie muzycznym. Spotkania mają charakter otwarty dla publiczności i odbędą się w Krakowie w Forum Przestrzenie

Spotkanie festiwalowe z Dyrekcją IK

31.10.2013
W środę 30 października o godzinie 9.00 w sali 1.113 odbędzie się obowiązkowe spotkanie festiwalowe z Dyrekcją IK dla wszystkich studentów I roku LIC (studia stacjonarne) i koordynatorów, uczestniczących w zajęciach z projektu kulturalnego.

Rozpoczęło się Monitorowanie Aktywności i Kompetencji Studentów UJ (MAKS) - dla osób rozpoczynających studia na UJ

23.10.2013
Rozpoczęło się badanie kompetencji i aktywności studentów pierwszego roku. Zaproszenie do udziału w badaniu zostało wysłane do wszystkich osób, rozpoczynających właśnie realizację programu studiów na UJ. W nim znajduje się link do ankiety, w której studenci są pytani o aktualną ocenę swoich umiejętności i kompetencji.