Dzień Języków - 25 marca 2014

24.03.2014
Zapraszamy na Dzień Języków organizowany przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Koło Naukowe Kulturoznawców zaprasza na konferencję

19.03.2014
Koło Naukowe Kulturoznawców zaprasza na konferencję "Obecność tradycji w kulturze artystycznej"

Koło Naukowe MERITUM zaprasza na konferencję

11.03.2014
Koło Naukowe Meritum serdecznie zaprasza na konferencję „Pomysły źródłem przemysłów kreatywnych. Reklama i design"

„RZETELNOŚĆ I NIERZETELNOŚĆ NAUKOWA. TEORIA I PRAKTYKA"

09.03.2014
W części teoretycznej przedstawione zostaną podstawowe pojęcia związane z nierzetelnością naukową (plagiat, fałszerstwo, fabrykacja) oraz konsekwencje prawne dla doktorantów wynikające z nierzetelności popełnionych w pracach. Omówione również zostaną konkretne przypadki plagiatów prac dyplomowych, doktorskich oraz habilitacyjnych.

Koncert - Klub Alchemia - 27 luty - godz. 20.00

27.02.2014
Grupa studentów Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krakowska Scena Muzyczna postanowiły połączyć siły i zorganizować koncert. Efekt?