Konkurs na pracę magisterską z zakresu zarządzania kulturą!

15.09.2015
Narodowe Centrum Kultury organizuje konkurs na pracę magisterską z zakresu zarządzania kulturą. Zgłoszenia można wysyłać do 31 października 2015 roku. 25 lat istnienia samorządu terytorialnego w Polsce, a zarazem okres transformacji systemowej, to czas głębokich przemian w dziedzinie polityki kulturalnej. Wiele obowiązków spoczywających do tej pory na barkach instytucji centralnych i podległych im jednostek zostało przekazanych w 1990 roku samorządnym gminom, a w 1998 roku także powiatom i urzędom marszałkowskim.

Zabłocie. Komu? Po co? Festiwal Kultury i Mediów Polikultura 2015

30.05.2015
Instytut Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stowarzyszenie Krok Dalej serdecznie zapraszają na III edycję Festiwalu Kultury i Mediów Polikultura. Organizowane przez studentów I roku zarządzania kulturą i mediami wydarzenie odbędzie się w dniach 22-31 maja 2015 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na krakowskim Zabłociu. Zabłocie to postindustrialny rejon Krakowa, część dzielnicy Podgórze, nad Wisłą, znajdujący się w fazie zmiany funkcji z przemysłowej na… jaką?

Konferencja „Kształtowanie moralności, zwyczajów i obyczajów – teoria i praktyka" - Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego

07.05.2015
Konferencja odbędzie się 27 maja w godzinach 15:00 - 20:00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4) w Sali 0.104.

Zaproszenie do udziału w międzynarodowych warsztatach w Finlandii

06.05.2015
YEAP (Young Erasmus+ Ambassadors of Peace) to tygodniowe warsztaty teoretyczno-praktyczne poruszające problematykę religii z perspektywy kulturoznawczej

Spotkanie z Bogdanem Frymorgenem - dziennikarzem BBC i RMF FM