Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zaprasza do współpracy - Spotkanie rekrutacyjne 26 lutego 2015

20.02.2015
Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej zaprasza do współpracy w ramach wolontariatu podczas 25. jubileuszowej edycji Festiwalu. Oferujemy możliwość rozwoju, poznania mechanizmów funkcjonowania i organizowania dużego wydarzenia kulturalnego, najlepszą ekipę współpracowników z jaką kiedykolwiek przyjdzie Wam pracować, a także możliwość odbycia praktyk studenckich w pełnym wymiarze godzin.

Koncert uniwersytecki zespołu CRACOW DUO

30.01.2015
Jak pisze prestiżowy magazyn The Strad - „Kalinowski i Szlezer, przyjaciele z czasów dzieciństwa, dysponują wyjątkowo naturalnym darem wzajemnego porozumienia, a ich grę cechuje zwracająca uwagę jakość wykonania, która nadaje życie muzyce." Artystów połączyła edukacja w Krakowie i Paryżu. Oficjalną nazwę – CRACOW DUO – zespół przyjął ponad dziesięć lat temu. W ciągu tego czasu zyskał sobie uznanie publiczności, w tym krytyków polskich i zagranicznych.

Spotkanie z Krystyną Zachwatowicz - Teatr Groteska

03.12.2014
Teatr Groteska - pomysłodawca i organizator kampanii społecznej "Kontrrewolucja Kulturalna" zaprasza Państwa we wtorek 9 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 na spotkanie z Krystyną Zachwatowicz - aktorką, reżyser, twórczynią scenografii teatralnych i filmowych, profesor sztuk plastycznych.

"Projekt: Menedżer" - zaproszenie na koncerty

20.11.2014
Zapraszamy wszystkich serdecznie na najbliższe koncerty organizowane przez studentów II roku Instytutu Kultury (spec. zarządzanie kulturą) w ramach projektu dydaktycznego "Projekt: Menedżer"

Kolejna debata z cyklu: : "Z kulturą o kulturze - kultura pod ścianą"