Conference “Root & Knowledge: Cultivating Community Garden on Campus” at Jagiellonian University in Krakow, Poland!

13.05.2024
Zapraszamy na konferencję współ-przygotowywaną przez studentów_ki 2. roku Laboratoriów Kultury Współczesnej w ramach Laboratorium Wspólnoty, Współdziałania i Zarządzania Humanistycznego! Konferencja w j. angielskim, dostępny streaming.
Warsztaty z redakcją czasopisma "Zarządzanie w Kulturze" podczas Festiwalu Rozproszonego Between!

09.05.2024
Zapraszamy na spotkanie, gdzie gośćmi będą dr Marcin Laberschek i dr Marta Kudelska z Instytutu Kultury UJ!
Bezpłatne webinarium z zakresu statystyki kultury

09.05.2024
Urząd Statystyczny w Krakowie zaprasza: Jak szukać informacji o kulturze w bazach danych? (16 maja); Czy kulturę da się zmierzyć? (17 maja).
Kampus UJ: Stwórz swój Ogród Społeczny!

11.04.2024
Serdecznie zapraszamy na warsztaty - konsultacje społeczne dotyczące powstającego Ogródka Społecznego Kampus UJ: W jego tworzenie od początku zaangażowane i zaangażowani są studentki i studenci Instytutu Kultury UJ.
Wystawa "Sensation Seeking"

08.04.2024
Zapraszamy na wernisaż wystawy "Sensation Seeking". Wydarzenie organizowane w ramach Cracow Art Week KRAKERS 24 *sekcja laboratorium*. Kuratorka wystawy to dr Marta Kudelska z Instytutu Kultury UJ.