Koncert - Klub Alchemia - 27 luty - godz. 20.00

Grupa studentów Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krakowska Scena Muzyczna postanowiły połączyć siły i zorganizować koncert. Efekt?

Czwartek, 27.02, Klub Alchemia, godz. 20:00. Zagrają The Silver Owls, Dżindżer Projekt oraz By Proxy.

Studenci zarządzania kulturą spotkali się z Krakowską Sceną Muzyczną. Pasja, chęć działania i organizacji wydarzeń kulturalnych zaowocowały projektem "Składamy Koncerty". Zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy jest wspólnie zorganizowany koncert w Krakowie.

W Alchemii zagrają krakowskie zespoły dobrane tak, by zadziwić różnorodnością stylów. The Silver Owls – "dreamy cowboy retro-americana", Dżindżer Projekt – groove oparty na improwizacji oraz funkowej energii z elementami jazzu i hip-hopu oraz By Proxy – muzyka elektroniczna z elementami dubstepu i rocka, niekoniecznie delikatnego.

Data opublikowania: 27.02.2014
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek