Wampiriada NZS UJ – akcja studenckiego honorowego krwiodawstwa

25.03.2024
​Z przyjemnością informujemy, że Niezależne Zrzeszenie Studentów we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie organizuję “Wampiriadę”, czyli akcję krwiodawstwa. Głównym celem akcji jest pomoc potrzebującym i pokazanie, jak wiele można zrobić dla innych poprzez regularne oddawanie krwi.
Wyplatanie płotków z wikliny na kampusie w 1. dzień wiosny!

19.03.2024
Zapraszamy do Zielonego Trójkąta na kampusie UJ, 20 marca 9-13:00, kiedy to odbędą się pierwsze aktywności polowe związane z tworzeniem przez studentów Laboratoriów Kultury Współczesnej w Instytucie UJ oraz społeczność kampusową i sąsiedzką - ogródka społecznego na kampusie UJ! Wszyscy mile widziani!
Niewyrażalne? Reprezentacje Zagłady w sztuce współczesnej. Wykład dr Marty Kudelskiej

18.03.2024
Zapraszamy na wykład dr Marty Kudelskiej z Instytutu Kultury UJ do Fabryki Emalia Oskara Schindlera w Krakowie.
Kreatywny Kampus - konkurs i spotkanie informacyjne

14.03.2024
Chcesz mieć wpływ na to co dzieje się na Kampusie UJ oraz przy okazji szansę na zdobycie nagród? W takim wypadku czytaj dalej!
Nałożono mi oczy. Performance i wystawa

11.03.2024
Zapraszamy na performans, którego efektem będzie wystawa zdjęć, współtworzona w czasie rzeczywistym przez osoby performujące oraz publiczność. Każda osoba będzie mogła wejść w rolę fotografki, modela, kuratorki, edytora. Wstęp wolny.