Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

naukowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Badania dostępności muzeów dla odbiorców międzynarodowych

Badania dostępności muzeów dla odbiorców międzynarodowych

Wciel się w rolę tajemniczego klienta! Działania powinny zostać wykonane w dniach od 13 lutego do 5 marca 2023. Każdej zaangażowanej osobie przysługuje wynagrodzenie 500zł brutto. Zapisy do 8 lutego 2023 włącznie.

 

W ramach Critical Heritage Studies Hub (Inicjatywa Doskonałości UJ) realizowane są badania dostępności polskich muzeów dla odbiorców międzynarodowych, które koordynuje Olga Kosińska. W związku z tym zespół badawczy poszukuje 30 osób, które pochodzą spoza Polski i wsparłyby go w analizach. 

Chcielibyśmy, aby każda z wybranych osób przyjęła postawę "tajemniczego klienta" i odwiedziła przydzielone jej muzeum na terenie Krakowa, a także nawiązała z nim kontakt mailowy. Dołączając do zespołu będziecie mieć okazję nabyć dodatkowe umiejętności badawcze i organizacyjne. Zapraszamy zwłaszcza studentów!

Działania te powinny zostać wykonane w dniach od 13 lutego do 5 marca 2023. Każdej zaangażowanej osobie przysługuje wynagrodzenie 500zł brutto. Ogłoszenie wyników naboru odbędzie się 9 lutego 2023 - formularz dostępny jest do 8 lutego 2023 włącznie.

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie formularz (link poniżej) i odpowiedzcie na kilka pytań - dziękujemy!

https://forms.office.com/e/miHbpi3RPS