Singapore Management University - SMU Global Summer Programme 2019

We would like to invite undergraduate students and recent graduates from your leading universities to join the SMU Global Summer Programme (GSP) 2019 - Asian Insights (1 to 26 July 2019). We hope to deepen the relationships between SMU and your leading universities through strengthening student mobility between our countries. One possible avenue to do so would be through our summer programme.
więcej o Singapore Management University - SMU Global Summer Programme 2019

Tłem konferencji są dwa lata dyskusji w ramach Otwartego Seminarium Filozoficznego, na którym czytaliśmy i omawialiśmy pisma z teorii sztuki Alana Badiou i Marcela Blanchota: filozofa wydarzenia i klasyka modernistycznej teorii sztuki.
więcej o Estetyka / inestetyka. Współczesne teorie działań artystycznych - 08.12.2018 - 09.12.2018

Konferencja: badania publiczności w instytucjach kultury

Zapraszamy na konferencję “Badania publiczności w instytucjach kultury” organizowaną w ramach współpracy Zakładu Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 roku, na kampusie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Będzie ona szansą do włączenia się w dyskusję na temat możliwości i potrzeb badań odbiorców instytucji kultury.
więcej o Konferencja: badania publiczności w instytucjach kultury

WZiKS UJ wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) i Wydział Nauk Stosowanych Akademii WSB - to krajowa czołówka jednostek kształcących na kierunkach ekonomicznych. Już po raz 3. "Rzeczpospolita" wskazała wydziały, które dbają o wysoką jakość kształcenia i najlepiej przygotowują swoich absolwentów do potrzeb zmieniającego się rynku pracy.
więcej o WZiKS UJ wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce

DIWALI Indyjskie Święto Świateł w Krakowie 11.11.2018