Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Kraków

W piątek 29.11.2019 po raz kolejny krakowska młodzież zastrajkuje dla klimatu.
Marsz wyruszy o 10:00 spod Muzeum Narodowego w Krakowie i potrwa do 14:00.

więcej o Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Kraków

więcej o Zajęcia z przedsiębiorczości z dr Martą Materską-Samek w dn. 20 i 21 listopada br. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i X Tygodnia Ekonomii Społecznej

Profesor Mats Alvesson jest światowej sławy badaczem współczesnych organizacji, a jego zainteresowania badawcze obejmują teorię krytyczną, problematykę płci, władzy i przywództwa w organizacjach, tożsamości i wizerunku organizacji, kultury organizacyjnej i symboliki. Wspólnie z Hugh Willmottem jest twórcą nurtu Critical Management Studies (CMS). Preferuje metody jakościowe w naukach o zarządzaniu. Jego obecne badania koncentrują się na funkcjonalnej głupocie w organizacjach oraz problematyce biurokracji na uniwersytetach.
więcej o "Functional stupidity - a mixed blessing in (organizational) life" - wykład prof. Matsa Alvessona -

The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD
Wiosenna edycja Targów Pracy!

Najbliższe Targi Pracy odbędą się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 10:00-15:00 w Auditorium Maximum (sala Wystawowa A i B). Tegoroczna edycja odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie!".
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy!