Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

dla osób studiujących

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkoła letnia - Disability, participation and activism: The politics of knowledge building and networking across Europe - Blended Intensive Program (BIP)

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkole letniej Disability, participation and activism: The politics of knowledge building and networking across Europe realizowanej z ramach programu ERASMUS przez Uniwersytet Jagielloński w kooperacji z Humboldt University w Berlinie, Uniwersytetem Karola w Pradze, Jönköping University, University of Coimbra i Universidade Nova de Lisboa.

Szkoła letnia organizowana jest w dwóch częściach: online (3-4 lipca) oraz stacjonalnie, w Berlinie (20-24 września). Koszt pobytu w Berlinie pokrywany jest ze środków programu EARSAMUS w wysokości 70 euro za dzień. Za udział w szkole letniej uczestnicy otrzymują 5 ECTS.

By zgłosić się do udziału w szkole proszę przygotować jednostronnicowy list motywacyjny w języku angielskim i do 28 maja 2023 wysłać go na adres koordynatorki projektu dr hab. Magdaleny Zdrodowskiej (magda.zdrodowska@uj.edu.pl).

Opis wydarzenia, ważne terminy i linki znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

W razie pytań proszę pisać na adres: magda.zdrodowska@uj.edu.pl

Pliki do pobrania
pdf
Więcej