Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

naukowe

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencja „Szlaki dziedzictwa jako medium zmian w kulturze" - 8/9 grudnia 2016

27.06.2016
Ogólnopolska Transdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Szlaki dziedzictwa jako medium zmian w kulturze" organizowana w ramach współpracy Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski oraz Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego i Instytutu Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

XIII Międzynarodowa Konferencja Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego - 14-15 kwietnia 2016

11.02.2016
Instytut Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza młodych naukowców do nadsyłania zgłoszeń do panelu "Niematerialne dziedzictwo przemysłowe" w ramach XIII Międzynarodowej Konferencji Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego „Nowe otwarcie dla turystyki – niematerialne dziedzictwo przemysłowe"

Konferencja naukowa „Zarządzanie dziedzictwem. Teoria a praktyka" 15-17 października 2015

31.05.2015
Doktoranci Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do uczestnictwa w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej „Zarządzanie dziedzictwem. Teoria a praktyka", która odbędzie się w dniach 15-17 października 2015 r. w Krakowie. Dziedzictwo kulturowe nie jest zjawiskiem ani hermetycznym, ani operującym na stałych, skończonych zasobach, które łatwo można zdefiniować.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa - NIEWYGODNE DZIEDZICTWO KULTUROWE? 27-29 maja 2015

30.05.2015
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Instytut Kultury we współpracy z Instytutem Europeistyki UJ oraz Facultatea de Limbi şi Literaturi Străine Uniwersytetu w Bukareszcie i Instytutem Kultury

Międzynarodowa Konferencja „Media publiczne i ich finansowanie" - 7 maja 2015

30.04.2015
Współczesny świat potrzebuje mediów publicznych, suwerennych wobec wymogów komercyjnych. Tematyka Konferencji dotyczyć będzie mediów publicznych w USA, mediów publicznych w Europie, mediów publicznych w Polsce i ich finansowaniu, mediów publicznych na Ukrainie, wyników badań związanych z płaceniem abonamentu RTV oraz świata bez mediów publicznych