Web Content Display Web Content Display

Events

Web Content Display Web Content Display

Informacje ogólne dla I roku studiów I stopnia

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na kontach USOSweb studentów stacjonarnych od dnia jutrzejszego dostępny będzie harmonogram zajeć na semestr zimowy 14/15, zostaliście też Państwo odgórnie zapisani na wykłady oraz ćwiczenia - nie trzeba się rejestrować na poszczególne zajęcia.

Harmonogram zajęć będzie również dostępny w najbliższych dniach na stronie www Instytutu Kultury w zakładce harmonogramy zajęć.

Studentom niestacjonarnym szczegółowy harmonogram (ze wzgledu na trwający wciąż nabór) zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu, aktualnie podajemy jedynie terminy zjazdów.

Aktualnie rejestracja obowiązuje (studia stacjonarne) jedynie na lektoraty (JCJ) oraz WF.

W ostatnim tygodniu października br. odbędzie się też rejestracja (dla wszystkich) na przedmiot PROJEKT KULTURALNY. Opisy projektów oraz informacja o terminie rejestracji ukaże się odpowiednio wcześniej na stronie IK.

Elektroniczne legitymacje studenckie będą wydawane od 1 października 2014 r. w sekretariacie studenckim (p.2.390) w godzinach otwarcia sekretariatu. Przypominamy o terminowym wnoszeniu opłat za legitymacje oraz czesne (niestacjonarni)!

Prosimy o bieżące przeglądanie komunikatów na stronie IK oraz w USOSwebie.

 

Published Date: 17.09.2014
Published by: Agnieszka Dudek